Life+BLINE

Koupit 990.00 CZK

PRO JEŠTĚ VÍCE AKTIVITY

Dynasit LIFE PLUS je alternativní verze výrobku Dynasit LIFE PRO. Dvoukomorový systém nafukování zabezpečuje uživateli vyšší míru aktivity při zdravém dynamickém sezení odstraňujícím bolesti zad. Dvě nezávislé nafukovací komory působí na aktivaci svalových partií intenzivněji a umožňují tak uživateli více aktivity.

Zpestři si sezení

Aktivuje vzpřímené držení těla

Posiluje zádové a břišní svalstvo

Aktivuje činnost krevního oběhu

Zabraňuje statickému přetěžování meziobratlových plotének

Aktivuje psychickou koncentraci

 • univerzální rozměr 40x30 cm, pasuje na každou židli
 • speciální tvar směřující energii a účinky do těla uživatele
 • nosnost až 120 kg
 • určené pro všechny věkové kategorie od 5 let
 • ideální míra nafouknutí 6-8 cm, možnost individuálního nastavení prostřednictvím klasické ventilky
 • vyvíjené za asistence odborných lékařů
 • registrovaná zdravotnická pomůcka Štátnym ústavom pre kontrolu liečiv v Bratislavě v souladu s nařízením směrnice EU č. 93/42 o zdravotnických pomůckách
 • účinná prevence před bolestí, onemocněním a deformací páteře

Dynasit není vhodný při akutních zánětových onemocněních pohybového a nervového systému, při závratích a nezhojených zlomeninách kostrče, páteře nebo pánve. Při těchto diagnózách a jakýchkoli pooperačních stavech doporučujeme konzultaci s Vaším odborným lékařem.

 • NÁVOD NA POUŽITÍ - ze začátku sedávejte na mírně nafouknuté podložce (5-8 cm) Dynasit, 5-10 minut (sezení na příliš nafouknuté podložce Dynasit může být nepohodlné) a opakujte 3-5x denně! Posaďte se do prvních 2/3 sedací části, mírně rozkročte dolní končetiny, chodidla musí být celá na podložce. Seďte uvolněně a nebraňte se změnám poloh. Pokud budete cítit mírné nepohodlí v oblasti kříže, nenechte se odradit! Je to pozitivní reakce, obyčejná svalová horečka, která je příznakem svalové aktivity.
 • OŠETŘOVÁNÍ A ÚDRŽBA
  Neperte Dynasit v pračce! Sedící část čistěte kartáčkem a mýdlem. Nenašívejte nic na Dynasit! Mohlo by dojít k poškození nafukovací části. Pozor na ostré předměty! Používejte produkt v rozmezí teplot 5-40°C. Dodržujte pokyny uvedené v návodu k použití Dynasitu.

Naši partneři

Naše společnost se mimo jiné snaží zapojovat do charitativních aktivit, stejně tak jako do aktivit podporujících šíření myšlenky zdravého života našich dětí. Za tímto účelem navazujeme partnerství s organizacemi, které se na tyto aktivity zaměřují.

Kontaktní informace

YADO S.R.O.
PSTRUHÁRSKA 5
972 51 HANDLOVÁ

IČO: 36 742 619
IČ DPH: SK2022339319
e-mail: info@dynasit.cz

Kontakt

V případě jakýchkoli otázek či nejasností nás neváhejte kontaktovat. Jsme tu pro Vás.