Váš pomocník v těhotenství a poporodním období

6 funkcí v jednom produktu pro šťastnou maminku i miminko

Funkce obsažené poporodním těhotenským polštářem Dynasit®U Vám zabezpečí prevenci nejen v období těhotenství, ale i bezbolestné pohodlí v poporodním období.

Ulevuje od bolesti sedu po porodu

Během každého porodu je hráz nastřižena nebo dochází k jejímu natržení. Výsledek bývá vždy zpravidla stejný, sezení je po porodu většinou bolestivé a rány se musejí postupně zahojit. Poporodní těhotenský polštář Dynasit®U svým tvarem a konstrukcí eliminuje tuto nepříjemnou a omezující bolest.

Pomáhá při kojení a kojení

Dynasit®U je také vítaná pomůcka pro maminky během kojení a krmení. Pohodlná fixace v jemně nakloněné poloze výrazně ulehčuje průchodnost při přijímání stravy a následném trávení zejména v období vzniku refluxových stavů. Polohování s možností dofukování poporodního polštáře zabraňuje sležení hlavičky a převalení miminka.

Aktivuje zádové a břišní svalstvo miminka

Ve fázi, kdy miminko se začíná zvedat na ručičky se aktivuje zádové a břišní svalstvo. Dynasit®U napomáhá v tomto období k plynulejší zátěži svalových partií. V poloze na bříšku umožňuje miminku jednodušší práci s ručičkami při objevování okolí a samotné hře. Zároveň zabraňuje převalení a miminko stabilizuje, čímž přispívá k vyšší bezpečnosti při prvních pohybech.

Zpevňuje zádové svalstvo a svaly pánevního dna

Sezení na této dynamické podložce má pozitivní vliv na hluboký stabilizační systém, který je v období těhotenství následkem prudkého zvýšení tělesné hmotnosti nadměrně zatěžován. Dynasit®U léčí vaši páteř pomocí potvrzených zdravotních účinků. Gynekologové doporučují tuto zdravotnickou pomůcku také na zpevňování svalů pánevního dna i prevenci proti inkontinenci.

Relaxační účinky

Poporodní těhotenský polštář Dynasit®U můžete využít i při cestování a relaxování. Po nafouknutí Vám zafixuje hlavu v pohodlné poloze, čímž předchází natáhnutí a bolesti krčních svalů. S relaxační funkcí si vychutnáte klidný spánek i během dlouhého cestování.

Certifikovaná zdravotnická pomůcka

Dynasit®U je registrovaná zdravotnická pomůcka Státním ústavem pro kontrolu léčiv. Kategorizování Ministerstvem zdravotnictví SR ji umožňuje získat i na předpis odborného lékaře. Povrchový materiál je testován výzkumným ústavem a je vhodný pro děti od 0-3 let.

Získejte vašeho pomocníka ještě dnes

Přejít na produkty

Vysoká účinnost nejen v boji s bolestmi

Těhotenský poporodní polštář Dynasit®U je vyvíjen ve spolupráci se špičkovými odborníky z prostředí chirurgie, gynekologie a neurologie. Proto tvar a rozměr této dynamické podložky není jen náhodný a odráží v sobě specifické potřeby těhotných žen.

95% zmírnění bolestí při sezení
92% celkové zlepšení fyzického stavu
98% rychlejší rekonvalescence
100% vyhovující tvar a materiál
Pravdivost údajů je uváděna na základě statistik a nezávislých odborných testech pro Dynasit®U provedených v ŮVN SNP Ružomberok, Fakultní nemocnice, Gynekologicko-porodnická klinika.
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
slovensky-vyrobok slovenský výrobek
certifikovana-registrovana-zdravotnicka-pomocka certifikovaná zdravotnická pomůcka
chraneny-dizajn chráněný design
pomocka-odporucana-gynekologmi doporučený gynekology