DYNASIT® JSOU REGISTROVANÉ ZDRAVOTNICKÉ POMŮCKY STÁTNÍM ÚŘADEM PRO KONTROLU LÉČIV SR

6 ZÁKLADNÍCH ZDRAVOTNÍCH ÚČINKŮ DYNASITU

Aktivuje vzpřímené držení těla
Při tradičním statickém sezení se páteř automaticky dostává do nesprávné C - polohy, což má za následek mnoho závažných zdravotních problémů s páteří a bolesti zad. Dynasit působí na oblast pánve a podporuje ji směrem vpřed, čímž posunuje páteř do správného S tvaru. Dynasit tím pomáhá předcházet vzniku skolióz, bolestem zad, beder a dalších funkčních poruch páteře.

Aktivuje činnost svalstva
Aktivní sezení posiluje břišní a zádové svalstvo stejně tak jako svaly pánevního dna. Všeobecně aktivuje svalovou činnost, čímž podporuje spalování kalorií. Dynasit masíruje a prokrvuje oblast sedících svalů a příbuzných partií, čímž mimo jiné redukuje tvorbu celulitidních buněk.

Zabraňuje statickému přetěžování
Správné sezení na Dynasit podložce zabraňuje statickému přetěžování pohybového aparátu. Tlak na meziobratlové prostory se redukuje, čímž se snižuje jejich mechanické opotřebení.

Aktivuje koncentraci
Dynamické sezení a intenzivnější cirkulace krve působí na lepší okysličování, mimojiné i mozkových buněk. Zvýšený přísun kyslíku do mozku podporuje psychickou aktivitu a tedy i koncentraci.

Aktivuje krevní oběh
Aktivním dynamickým sezením vlastně cvičíme. Aktivujeme tak cirkulaci krve, díky čemuž dochází k lepšímu prokrvování tkání a orgánů, což v konečném důsledku pozitivně ovlivňuje nejen stav tělesných buňek, ale i celkovou kondici našeho těla.

Eliminuje tlak na kostrč
Na rozdíl od klasického sezení eliminuje tlak na kostrč, konečník, pohlavní orgány a oblast pánevního dna.

PROČ JE DŮLEŽITÉ SEDĚT SPRÁVNĚ

Sedíme více, než spíme. Prosedíme více než 1/3 dne. Sezení je dominující činnost v našem životě. Jsme v dalším vývojovém stádiu s příznačným označením ČLOVĚK SEDÍCÍ. Před sto lety jsme vedli ještě natolik aktivní život, že obezita prakticky neexistovala. Dnes, kdy způsob, jakým žijeme, omezuje náš přirozený pohyb, musíme najít jinou cestu, jak si pomoci. Dynasit je jedním z možných řešení.

STATICKÉ versus DYNAMICKÉ SEZENÍ

Řekli o nás

i v těchto společnostech mají proaktivní přístup ke zdraví svých zaměstnanců

n

Naši partneři

Naše společnost se mimo jiné snaží zapojovat do charitativních aktivit, stejně tak jako do aktivit podporujících šíření myšlenky zdravého života našich dětí. Za tímto účelem navazujeme partnerství s organizacemi, které se na tyto aktivity zaměřují.

Kontaktní informace

YADO S.R.O.
PSTRUHÁRSKA 5
972 51 HANDLOVÁ

IČO: 36 742 619
IČ DPH: SK2022339319
e-mail: info@dynasit.cz

Kontakt

V případě jakýchkoli otázek či nejasností nás neváhejte kontaktovat. Jsme tu pro Vás.