Vážení zákazníci, Chtěli bychom Vás informovat, že z důvodu čerpání celozávodní letní dovolené budou objednávky přijaté od 18.07.2024 průběžně vyřizovány od 06.08.2024.

FitBall / Gymnastický míč Dynasit - 65cm

Kód: 529/ZEL
Akce
Neohodnoceno
Značka: Dynasit
198 Kč –30 %
FitBall / Gymnastický míč Dynasit - 65cm
198 Kč –30 % 138 Kč 115 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
31.7.2024

FitBall Dynasit®

FitBall Dynasit je fitness pomůcka, která je určená pro aktivní zdravé sezení a pro cvičení. Zlepšuje stabilitu, rovnováhu a celkové držení těla. Díky svému nestabilnímu povrchu posiluje hloubkové svaly břicha a páteře, odlehčuje tlak na meziobratlové ploténky podporuje lepší cirkulaci krve a má i další pozitivní vlivy na zdraví. S míčem udržujete své svaly v aktivitě dokonce i během sezení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

FitBall Dynasit®

Při oslabeném hloubkovém břišním a zádovém svalstvu dochází k přenášení zátěže na meziobratlové ploténky. To má za následek jejich opotřebovávání a degeneraci. Poškozené meziobratlové ploténky trápí téměř 3/4 z nás. Sezením na nestabilních podložkách jako je míč zpevňujete svalový korzet, předcházíte bolestem a degenerativním změnám na páteři.

FitBall a její výhody

  • zlepšuje celkovou stabilitu a rovnováhu těla
  • zlepšuje držení těla
  • udržuje pánev ve správném postavení
  • zmírňuje bolesti zad
  • lze využít i při posilovacích cvicích
  • slouží jako prevence před bolestí zad
  • součástí balení je i praktická pumpa

Kontraindikace

FitBall Dynasit není vhodný při akutních zánětlivých onemocněních pohybového a nervového systému, při závratích. Pokud máte nezhojené zlomeniny kostrče, páteře nebo pánve, neseďte a necvičte na míči, pokud vám to nedoporučí váš odborný lékař!

Návod k použití

Před nafouknutím ponechte míč 30 min. v pokojové teplotě. Naplňte míč vzduchem na předepsaný průměr. Pro dosažení optimální elasticity nafoukejte produkt ca. o 10% více než je předepsaný rozměr. Následně nadbytečný vzduch vypusťte na předepsaný průměr. FitBall není vhodný pro děti do 3 let.

Ošetřování a údržba

FitBall nepoužívejte u zdrojů tepla a nevystavujte jej minusovým teplotám. Nepoužívejte ho na ostrých površích nebo hranách. FitBall neperte v pračce a nepoužívejte chemická čistidla. Nečistoty omývejte vlažnou mýdlovou vodou. 

Upozornění.

Barvy produktů zobrazované na zobrazovacím zařízení (monitor, displej) zákazníka nemusí být v některých případech identické se skutečnými barvami dodávaných produktů. K odchylkám dochází z důvodu různých výrobních parametrů a technických nastavení zobrazovacích zařízení resp. jejich různých výrobních nebo uživatelsky nastavených kalibrací.

Doplňkové parametry

Kategorie: PRO ZDRAVÉ SEZENÍ
Záruka: 2 roky
Průměr: 65 cm
Rozměr balení: 270x250x65 mm
Maximální nosnost: 150-200 kg
Slovenský výrobek: Ne
Možnost vlastního potisku: Ne
Místo použití: Interiér / Exteriér
Materiálové složení: PVC, hladký povrch