Vážení zákazníci, Chtěli bychom Vás informovat, že z důvodu čerpání celozávodní letní dovolené budou objednávky přijaté od 18.07.2024 průběžně vyřizovány od 06.08.2024.

PRO ZDRAVÉ SEZENÍ

Sezení je novodobé kouření.
V průměru sedíme více než 8 hodin denně, a to nezdravě a nevhodně. V kombinaci se skutečností, že přirozený pohyb a sport naprostá většina populace ze svého života vytlačuje, máme akutní společenský zdravotní problém. V důsledku způsobu života jsme nejen obézní, ale projevují se u nás i závažné degenerativní poruchy páteře a svalů s dalšími nebezpečnými zdravotními komplikacemi. Nejsmutnější je, že bolesti, skoliózy, zkrácení svalů, dystrofie a mnohé další zdravotní poruchy jsou běžné již u školních dětí. Vydejte se s námi na transformační cestu ke zdravému sezení.

Dynasit® je řada výrobků speciálně navržených pro aktivní a zdravé sezení. Výrobky Dynasit jsou registrovanými zdravotnickými pomůckami u Státního ústavu pro kontrolu léčiv a jsou kategorizovány Ministerstvem zdravotnictví Slovenské republiky. Sezením na zdravotních polštářích Dynasit získáte hned několik pozitivních zdravotních účinků. S podložkami Dynasit se vaše svaly hýbou a pracují i při sezení.

Seznamte se s kolekcí Dynasit®


Dopřejte si zdravé sezení s nafukovacím polštářem Dynasit® LIFE AIR. Sezení na Dynasit LIFE AIR je podobné sezení na fit balónu, ale je podstatně pohodlnější a bezpečnější. Nehrozí vám, že uklouznete, spadnete a zraníte se. Aktivní sezení na sedáku Dynasit® vás navíc nerozptyluje, takže vám umožňuje efektivně pracovat. Dynasit®LIFE AIR je vylepšená verze se spodní 3D air-mesh síťovinou, která má lepší protiskluzový účinek na židlích s textilním potahem. Speciální perforace 3D air-mesh navíc umožňuje lepší cirkulaci vzduchu ve spodní části sedáku. Seďte zdravě a aktivně. Dynasit® aktivuje břišní a zádové svaly a výrazně pomáhá od bolestí zad a při problémech s kostrčí. Investujte do svého zdraví s polštářem Dynasit® LIFE AIR.Dynasit® LIFE PLUS je vylepšená verze nafukovacího zdravotního sedáku Dynasit® LIFE PLUS. Dvoukomorový nafukovací systém umožňuje uživateli nastavit vyšší úroveň aktivity při sezení a tím efektivněji aktivovat svaly a další související procesy v těle. Sedáky Dynasit jsou schválenými zdravotnickými prostředky Státním ústavem pro kontrolu léčiv (SÚKL). Buďte aktivní a nechte své svaly pracovat i při sezení.Dynasit® COMFORT má speciální přidanou úpravu, takže kromě 5 standardních pozitivních účinků jako u všech výrobků Dynasit je určen také pro zákazníky s problémy kostrče a hemoroidy. Středová přesně dimenzovaná část se nenafukuje. Polštář tak nevyvíjí tlak na kostrč a pánevní dno, což výrazně zvyšuje pohodlí při sezení a zmírňuje bolestivé sezení. Zbavte se nepříjemné bolesti a užívejte si pohodlí zdravého sezení.Dynasit® COMFORT PRO je inovovaná verze nafukovacího balančního polštáře pro aktivní zdravé sezení Dynasit® COMFORT. Oproti verzi COMFORT má přidané funkce a změněnou konstrukci materiálu, která zajišťuje větší stabilitu a odolnost při vyšším zatížení. Středová část se specifickým tvarem, umístěním a velikostí je vyříznutá. Polštářek tak nevyvíjí tlak na kostrč a pánevní dno. Kromě své základní funkce umožňuje výřez také lepší odvětrávání a účinně odvádí teplo, které částečně vzniká při aktivním sezení.

6 položek celkem
LIFE PLUS mash VELVET BLUE
622,50 Kč bez DPH
747 Kč
211/SPI
LIFE AIR velvetantracit
519,17 Kč bez DPH
623 Kč
265/LEA
COMFORT PRO SOLAR sand
831,67 Kč bez DPH
998 Kč
301/PIC
COMFORT AIR SOLARblack
622,50 Kč bez DPH
747 Kč
337/PIC
LIFE PRO prohledni vsechny modely LP
od 645,83 Kč bez DPH
od 775 Kč
340/DYN4
FitBall / Gymnastický míč Dynasit - 65cm
Akce
198 Kč –30 %
115 Kč bez DPH
138 Kč
529/ZEL


Registrovaná zdravotnická pomůcka u Státního ústavu pro kontrolu léčiv v souladu s nařízeními evropské směrnice 93/42/EHS o zdravotnických výrobcích.