Ortopedický polštář / sedák Dynasit COMFORT PRO

Kód: 301/PIC 301/SPI 301/KAL 301/DAF 301/BLA 301/PAI 301/GOS 301/KID 301/HEL 301/LEA 301/CIC 301/BAS Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: Dynasit
824 Kč 686,67 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné - viz alternativu Ortopedický polštář LIFE PLUS, nebo COMFORT. Momentálně nedostupné - viz alternativu Ortopedický polštář LIFE PLUS, nebo COMFORT. Momentálně nedostupné - viz alternativu Ortopedický polštář LIFE PLUS, nebo COMFORT. Momentálně nedostupné - viz alternativu Ortopedický polštář LIFE PLUS, nebo COMFORT. Momentálně nedostupné - viz alternativu Ortopedický polštář LIFE PLUS, nebo COMFORT. Momentálně nedostupné - viz alternativu Ortopedický polštář LIFE PLUS, nebo COMFORT. Momentálně nedostupné - viz alternativu Ortopedický polštář LIFE PLUS, nebo COMFORT. Momentálně nedostupné - viz alternativu Ortopedický polštář LIFE PLUS, nebo COMFORT. Momentálně nedostupné - viz alternativu Ortopedický polštář LIFE PLUS, nebo COMFORT. Momentálně nedostupné - viz alternativu Ortopedický polštář LIFE PLUS, nebo COMFORT. Momentálně nedostupné - viz alternativu Ortopedický polštář LIFE PLUS, nebo COMFORT. Momentálně nedostupné - viz alternativu Ortopedický polštář LIFE PLUS, nebo COMFORT. Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Volitelné doplňky ?
Volitelné doplňky ?
Volitelné doplňky ?

Ortopedický polštář pro aktivní dynamické sezení Dynasit® LIFE PRO 

Dynasit COMFORT PRO je sofistikovanější verze nafukovacího balančního polštáře pro aktivní zdravé sezení COMFORT. Oproti verzi COMFORT disponuje přidanými funkcionalitami a změněnou materiálovou konstrukcí, která zajišťuje vyšší stabilitu a odolnost při vyšším zatížení. Je určen také pro zákazníky s problémy s kostrčí a hemeroidy. Je univerzálním designovým a zdravotním doplňkem ke každé židli.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ortopedický polštář pro aktivní dynamické sezení Dynasit®LIFE PRO 

Dynasit® COMFORT PRO verze disponuje oproti standardní verzi COMFORT přidanými funkcionalitami a změněnou materiálovou konstrukcí, která zajišťuje vyšší stabilitu a odolnost při vyšším zatížení. Zároveň si zachovává všechny atributy a účinky jako verze Dynasit® COMFORT. Vynecháním přesně dimenzovaného prostoru uprostřed produktu poskytuje tento produkt komfortní sezení i lidem, kteří trpí žilními onemocněními (hemoroidy), onemocněními kostrče a příbuznými problémy pánevního dna. Má speciální spodní vrstvu vybavenou masážními výběžky, které kromě masážní funkce zajišťují také silný protiskluzový efekt na kluzkých a hladkých površích. Tento model se nenafukuje prostřednictvím klasické ventilky, ale prostřednictvím minipumpy, která je součástí balení. Zdravé sezení aktivuje břišní a zádové svaly a výrazně pomáhá při bolestech zad a problémech s kosterním aparátem. Dynamické sezení aktivuje cirkulaci krve, podporuje lepší okysličování tkáňových buněk a zvyšuje mentální a psychickou koncentraci. Buďte aktivní a nechte pracovat své svaly i během sezení.

Kontraindikace

Dynasit není vhodný při akutních zánětlivých onemocněních pohybového a nervového systému, při závratích. Pokud máte nezhojené zlomeniny kostrče, páteře nebo pánve, neseďte na Dynasitu!

Návod na použití

Dynamickou podložku Dynasit položte spodní plochou s ventilem na sedadlo židle tak, aby její vykrojená část směřovala ke kolenům nebo opačným směrům podle toho, jak je to uživateli komfortnější. Při použití pro účely zdravého sezení, ze začátku sedávejte na mírně nafoukaném polštáři jen 5-10 minut a opakujte 3-5 krát denně, Objemem vzduchu ve polštáři regulujete intenzitu dynamiky sezení. Sedněte si na přibližně 2/3 sedací části polštáře a mírně rozkročte dolní končetiny. Chodidla doporučujeme opírat celou plochou o podlahu. Seďte uvolněně a nebraňte se změnám poloh. Nedejte se odradit pokud budete cítit mírné bolesti v křížové oblasti. Je to pozitivní reakce – obyčejná únava svalů, které nebyly na posilování zvyklé.

Ošetřování a údržba

Neperte polštář v pračce! Sedací část se snadno čistí kartáčkem a mýdlem. Nenašívejte nic na polštář! Mohlo by dojít k poškození nafukovací části polštáře. Pozor na ostré předměty. Používejte polštář při teplotách prostředí od 8-40ºC.

Upozornění

Na ilustračních fotkách produktů je použita univerzální černá barva lemovky. Produkty mohou být dodávány iv jiných barevných variantách lemovky, tak aby byly sladěny s jednotlivými barevnými motivy potlačované vrchní látky.

Barvy produktů zobrazované na zobrazovacím zařízení (monitor, displej) zákazníka nemusí být v některých případech identické se skutečnými barvami dodávaných produktů. K odchylkám dochází z důvodu různých výrobních parametrů a technických nastavení zobrazovacích zařízení resp. jejich různých výrobních nebo uživatelsky nastavených kalibrací.

Doplňkové parametry

Kategorie: PRO ZDRAVÉ SEZENÍ
Záruka: 2 roky
Rozměr: 400x350x30 mm
Maximální nosnost: 120 kg
Slovenský výrobek: Ano
Možnost vlastního potisku: Ano
Místo použití: Interiér / Exteriér
Typ potahu: Nesnímatelný
Materiálové složení: Vrchní látka -100% PES, Termoizolační vrstva - polyuretanová pěna, Nafukovací vložka - 100% PVC
Rozměr balení: 380x205x30 mm